Centrum Likwidacji Szkód INOTIS jest jedną z największych firm w branży w Polsce. Z sukcesami działamy od 2005 roku. Swoją ofertę kierujemy do towarzystw ubezpieczeniowych. Naszymi fundamentami są: sumienność, profesjonalizm i bezpieczeństwo klientów.

Świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju. Dzięki rozbudowanej siatce ponad 370 mobilnych rzeczoznawców, realizujemy zlecenia nawet w najbardziej odległych zakątkach Polski. Działamy fachowo, terminowo i przy użyciu najnowszych rozwiązań teleinformatycznych.

INOTIS oferuje kompleksowe usługi z zakresu likwidacji szkód ze wszystkich ryzyk. Udzielamy profesjonalnej pomocy w merytorycznej (z przygotowaniem operatu decyzyjnego włącznie) i technicznej likwidacji szkód komunikacyjnych, majątkowych oraz specjalistyczno-technicznych. Nasi eksperci przygotują także dla Państwa niezbędne w procesie likwidacji szkody ekspertyzy i opinie techniczne.

Liczba naszych zaufanych i zadowolonych klientów dynamicznie rośnie. Posiadamy referencje od szanowanych towarzystw ubezpieczeniowych. Z roku na rok podwajamy liczbę zleceń.

Mamy nadzieję, że również Państwo obdarzą nas swoim zaufaniem.