Wyjedź na wakacje, będziemy pracować za Ciebie

lip 7, 2014

To hasło wakacyjnej kampanii INOTIS. Przeczytasz o niej więcej we wtorkowym (8.07) wydaniu Gazety Ubezpieczeniowej.

Centrum Likwidacji Szkód INOTIS to jedna z największych firm w branży w Polsce. Z sukcesami działamy od 2005 roku.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu likwidacji szkód ze wszystkich ryzyk. Przeprowadzamy zarówno likwidację techniczną, jak i merytoryczną. Ofertę zawsze w pełni dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów.

Zespół INOTIS tworzą likwidatorzy merytoryczni, kosztorysanci oraz rzeczoznawcy stacjonarni i terenowi. Jesteśmy ekspertami w swoich branżach. Na co dzień wykonujemy opinie i ekspertyzy techniczne z zakresu m.in. budownictwa, elektromechaniki, geodezji, fizykochemii, przyczyn powstawania uszkodzeń oraz badania DNA. Specjalizujemy się także w oględzinach i wycenach zaawansowanych technicznie maszyn i urządzeń.

W pierwszej połowie bieżącego roku odnotowaliśmy wzrost liczby zleceń o ponad 30 proc. Systematycznie rozbudowujemy także siatkę współpracujących z nami likwidatorów terenowych. W tej chwili współpracuje z nami już 350 rzeczoznawców. Na co dzień, w każdym powiecie na nasz sygnał czeka co najmniej trzech likwidatorów. Dzięki takiej strukturze jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom wysoką jakość i terminowość powierzanych do realizacji zleceń, także w okresie wakacyjnym.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu.