Proponujemy pracę na zasadzie umowy o pracę w siedzibie firmy w Bydgoszczy.
Zakres obowiązków:

  • Ustalenie metody naprawy szkody
  • Kalkulacja kosztów, przygotowanie kosztorysów ofertowych
  • Weryfikacja kosztorysów przygotowanych przez strony

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie o profilu budowlanym bądź w trakcie nabywania wyższego wykształcenia
  • Praktyczne doświadczenie przy wykonywaniu remontów lub inne uczestnictwo w procesie budowlanym
  • Dokładność, terminowość, komunikatywność
  • Znajomość programów kosztorysowych nie jest wymagana ale mile widziana

Oferujemy:

  • Szkolenie w zakresie kosztorysowania i obsługi programów kosztorysowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
  • Możliwość pracy na pełen etat/część etatu, po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej

Aplikacja

Prosimy o wypełnienie formularza oraz załączenie CV i i dokumentów potwierdzających nabyte uprawnienia i umiejętności.

Maksymalny rozmiar: 5000kb Rozrzeszenia: doc,docx,pdf,jpg